Будівництво заміських будинків з Пінобетону

строительство фундамента дома  

Плитковий фундамент або залізобетонний стрічковий?

 

Найбільш популярними типами фундаментів при будівництві будинків з пінобетону і газобетонних блоків є плитний і залізобетонний монолітний стрічковий фундамент.Якщо коротко охарактеризувати їх переваги, можна сказати так, що будуючи плитний фундамент ви виграєте за часом будівництва, але він дорожчий, ніж стрічковий фундамент.Будівництво стрічкового монолітного фундаменту потребують більше часу на його зведення, але в той же час він більш економічний у порівнянні з плитним фундаментом.

 

УВАГА! Поради з влаштування фундаменту, дані в цій статті, мають рекомендаційний характер, і засновані на досвіді будівельних робіт багатьох будівельних компаній.Ви, як забудовник приватного індивідуального будинку, повинні знати, що без геологічних вишукувань, метою яких є визначення характеру грунтів, рівня грунтових вод, несучої здатності грунту і т.д. не рекомендується починати будівництво кам'яних будинків, до яких належать будинки з пінобетонних і газобетонних блоків.Тільки на підставі отриманих даних можна проектувати фундамент вашого будинку і здійснювати прив'язку об'єкта до місцевості.

 

Отже, основне завдання фундаменту, це витримати все навантаження будинку на грунтову основу.Якщо за результатами геологічних вишукувань, були отримані дані про слабку несучої здатності грунту, то як правило під будинок з піно-або газоблоків споруджують товсту фундаментну плиту.Якщо ж на ділянці потужна підгрунтя, то ця обставина дозволяє будівництво стрічкового залізобетонного монолітного фундаменту під несучими стінами.Якщо ж умови дозволяють зводити плитний і стрічковий фундамент, то за відсутності підвалу в проекті будинку, як правило, вибирають стрічковий фундамент.Це обумовлено міркуванням економії коштів, оскільки при будівництві стрічкового фундаменту (порівнюючи з плитним) витрачається менше бетону і сталевої арматури.До того ж рити канави під стрічковий фундамент можна своїми силами (що все таки дуже тяжко - не творча це робота)) або бригадою землекопів, а при ритті котловану не обійтися без екскаватора або бульдозера.До того ж при ритті котловану необхідно присутність грамотного фахівця або хоча б людину з досвідом проведення подібних робіт.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з газобетону
Будівництво будинку з газобетону

АПС Домобудівний комбінат - спонсор програми заходів виставки "Дерев'яне домобудівництво" / Holzhaus - Портал Лісовий Мистецтво WOOD.RU
Компанія APS Домобудівний завод, Постійні виставки, виробництво osuŝestvlâet, будівництво і проектування сучасних і багатофункціональних дерев'яних будинків з клеєного Брюс, karkasnyh дому та комбінованих будинків жартів... Виставки, відвідати архітектурний форум "Дні ..

Завершується будівництво котеджного селища "Брусландія". - Advis.ru (прес-реліз)
У екологічно чистому районі Істра Московської підходить до завершення будівництва еліти kottedžnogo село "Bruslandiâ".Придбати житло на базі комплексу можна .. В "Брусландіі" завершується будівництво 12 сучасних будинків з клеєного бруса.


Похожие страницы: