Будівництво недорогого Загороднього Будинку

Будівництво недорогого

На купівлі елітного житла за містом, виявляється, теж можна заощадити, не ущемляючи себе при цьому в рівні комфорту і престижності.

 

У попередньому матеріалі ми говорили про порівняно недорогий альтернативі столичному житлу - приміських селищах економ-класу з усіма зручностями.У більш дорогих сегментах бізнес - і преміум-класу на ринку також існує чималий вибір.

 

Котедж та приватний будинок

 

Приватним будинком прийнято називати, в основному, заміську споруду в 1-3 поверху площею до 100 кв.м з присадибною ділянкою, як правило, від 6 соток. При цьому стан будинку і ремонту, наявність підведених комунікацій або облагородженою території навколо абсолютно необов'язкові.

 

А от класичний котедж має всього один або півтора (з мансардою) поверху, дизайнерський екстер'єр і внутрішню обробку, в ньому передбачені всі зручності, підведені і працюють всі комунікації.Ділянка навколо будинку повністю впорядкований і відрізняється оригінальним ландшафтним дизайном.Тут немає середніх (прохідних) кімнат, вікна виходять на одну або іншу сторони будинку.Площа, як правило, становить від 100 до 500, а в окремих випадках - до 1000 кв.м. Це, безумовно, елітне житло, і витрати на його утримання можуть бути значні, не кажучи вже про вартість, яка залежить від площі і дизайну ділянки, якості будинку й місця розташування.

 

Котеджі також будуються селищами, кожен з яких має власну інфраструктуру, служби технічної і сервіс-підтримки, охорону.Як правило, в котеджних містечках, враховуючи високу вартість такого житла, працюють багаторівнева система безпеки, що складається з контролю доступу на територію, видионаблюдение, охоронної сигналізації та патрулювання території.Сам же селище обов'язково володіє власною інфраструктурою, що включає загальні зони відпочинку, дитячі майданчики, іноді тенісні корти, футбольне поле, водойма, призначений для риболовлі, ландшафтний дизайн, - все, на що вистачить фантазії забудовника.За всіма цими площами, в тому числі і приватними ділянками, стежить спеціальна сервісна служба селища.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Від серцевого нападу загинув 44-річний будівельник в елітному селищі «Чайка» в Бердську - Kurer.Sreda.Berdsk
Спираючись на дачі в berdčanina slučilsâ доступу.Він замертво впав з .. Нагадаємо, вдень 23 липня чоловік працював на будівництві котеджу в елітному селищі «Чайка» на вулиці 2-й Морський.Виконуючи ремонтні роботи, він впав з будівельних лісів і помер до приїзду швидкої допомоги.

Заміська фієста - АіФ Прикамье
Перед початком будівництва села розробників - PZSP - izučil потреб майбутнього Новосьолов та прогадав: Попросіть котеджі okazalsâ Високих.Головний .. У багатьох інших котеджних селищах часто тільки обіцяють провести в заміські будинки електрику, воду і газ.

Похожие страницы: