Будівництво каналізації заміського будинку

Створення систем каналізації

Криза навчила українців рахувати гроші - тепер дуже небагато готові платити за статус клубного заміського житла.

 

Куди більше охочих купити землю в котеджному містечку, отримати ділянку з необхідними комунікаціями і благополучне соціальне оточення.Нинішні покупці легко закочують рукави і приймаються виконувати роль генерального підрядника при зведенні будинку своєї мрії: замовляють архітектурний проект, наймають будівельні бригади і закуповують необхідні матеріали.Адже на кону десятки тисяч доларів економії, пише УБР.

 

Див також eeСколько стоїть будинок під Києвом

 

"Якщо самостійно будувати для себе будинок на земельній ділянці, купленому в селі, тоді вартість 1 кв.м вам обійдеться приблизно в 500 дол з урахуванням прокладки всіх мереж. Якщо будувати будинок на ділянці в котеджному селищі, ціна квадрата збільшується на 30-50%.Якщо ж купувати готовий котедж, то його квадратний метр обійдеться в середньому 1, 2-1, 3 тис.лялька. К.В.. м ", - konstatiruet директор з маркетингу SV Development Володимир Степенко.

 

Що зараз будують? Найчастіше будинки загальною площею 160-250 кв.м на земельній ділянці 10-15 соток, розташованому в 15-20 кілометрах від міста-мільйонника або столиці.

 

Готове щастя

 

Купівля готового будинку в котеджному містечку підійде тим, кому час дорожчий за гроші."Будинки в котеджному комплексі - прекрасна альтернатива київській квартирі з усіма можливими зручностями: комунальна служба піклується про воду, електрику, каналізації, прибирання території від снігу та сміття.Ніяких турбот і тривог ", - нахвалює керівник проекту котеджного комплексу" Белгравія "Альберт Зражевський.Пропозицій заміських "палаців" загальною площею 500 кв. м сьогодні як і раніше безліч, хоча популярнішим будинку до 200 метрів.Середня вартість квадратного метра - 1-2 тис. дол для Києва та 450-700 дол для міст-мільйонників.

 

Заміські будинки в селищах зазвичай продають разом із землею, вартість сотки може досягати 4-6 тис.дол - залежно від місця розташування.

 

До речі, "готовність" котеджу - поняття відносне.Покупцеві ще належить організувати і оплатити внутрішню обробку будинку, що виллється мінімум в 250 долна кожен "квадрат". А якщо покупець отримує тільки коробку з дахом без підведених комунікацій, то йому доведеться викласти кілька сотень доларів в перерахунку на "квадрат", щоб у будинку з'явилося світло, опалення, вода і каналізація.

Возможно, вам понравится:

Ремонт квартир. Загородное
Ремонт квартир. Загородное
Ремонт, оздоблення, будівництво
Ремонт, оздоблення, будівництво

Офісна нерухомість 2014: провідні тенденції року - Нові Хроніки
Зручне розташування, різні комунікації, відмінна інфраструктура, ремонт європейського рівня і меблювання, придбана в інтернет-магазині nalchik.kabinetof.ru, - і невеликий офіс може сміливо конкурувати навіть із спеціалізованими бізнес-центрами.Респектабельний офіс з ..


Похожие страницы: