Панорамне скління: плюси і мінуси

Ах, як захоплює дух, коли є можливість споглядати красу цього світу, не виходячи за межі свого затишного будинку. Сидячи в затишному кріслі з чашкою кави або келихом вина, спостерігати за зміною сезонів або вогнями великого міста. На щастя, у багатьох сьогодні є можливість влаштувати собі такий дивовижний ілюзіон. І зовсім не важливо: ви власник власного будинку або міської квартири. На допомогу вам прийде панорамне скління, яке однаково можна застосувати і на балконі і в котеджі. Однак, величезні вікна мають як свої плюси, так і мінуси. І вимога до такого дизайнерському рішенню висуваються зовсім інші, ніж до звичайного скління.

Заказать замену стеклопакетов вы можете на http://servise-okon.com.ua/zamena-steklopaketov/ гарантируется качество и надежность.

Види панорамного скління

Панорамне скління балкона або лоджії можна виконати в декількох варіантах. Для того, щоб ви зрозуміли, який варіант для вас ідеальний - розкладемо по поличках переваги і недоліки кожного виду, але, вам доведеться враховувати і конструкторські особливості вашого балкона або лоджії, для того, щоб отримати ідеальний результат і вид з вікна.

Почнемо з найпростішого варіанту - безшовного або, як його ще називають, - безрамного. Як уже зрозуміло, навіть дитині, з назви, в цьому варіанті скління балкона повністю виключено використання рам, що створює відчуття невагомості і ширяння в повітрі, якщо дивитися на лоджію зовні.

Використовуються спеціально загартовані скла, не менше одного сантиметра товщини, які кріпляться до спеціальних напрямних на роликових кульках - вони і здійснюють рух скла. Максимально допустима ширина скляного сегмента - шістсот п'ятьдесят міліметрів, а от довжина може доходити і до трьох метрів, що дуже зручно, якщо панорамне скління такого варіанту встановлюється на балконі, а в будинку, виконуючи свого роду роль стіни.

Можливі варіанти відкриття скляних стулок - книгою і «стопкою». Перший варіант більш зручний при митті стекол, а другий дозволяє не віднімати простір.

Безсумнівний плюс цього виду панорамного скління балкона або лоджії - сучасний дизайн; безперешкодне природне освітлення; захист від вітру; комфортне та зручне використання.

Але все має дві сторони. Друга, не така оптимістична, - відсутність звукоізоляції через відсутність герметизації. Можна сказати, що безшовне або безрамне панорамне скління - це скоріше декоративне рішення ніж, ніж функціональне. Встановивши такі французькі вікна (це ще одна назва панорамного скління), ви не отримаєте захисту від негативного впливу зовнішнього середовища, хіба що тільки від опадів, але погана герметизація просуне і тут свої щупальця - підготуйтеся до високої вологості і низькій температурі в морози. А температурні коливання, в свою чергу, можуть призвести до деформації алюмінієвих напрямних. Ще один, і досить істотний недолік безшовного скління, - неможливість монтажу противомоскитной сітки, що може зіпсувати ваші посиденьки літнім вечором на балконі.

Ну і найголовніше - невиправдано висока вартість.

Тепер переходимо до профільного панорамному склінню або «рамної». Цей варіант, звичайно, не настільки легкий і повітряний, як вищеописаний, але переваг у нього більш ніж достатньо.

Профільне панорамне скління набагато надійніше в експлуатації і більш «живуче».

При замовленні такого виду скління, ви можете дати волю фантазії і вибрати будь-який матеріал і технологію, які ідеально підійдуть для вашого балкона і гаманця.

Найпопулярніший варіант рами для панорамного скління - пластик. Досить «теплий» і бюджетний варіант, що дозволяє вибрати зручний варіант і механізми відкриття стулок, а також монтажу москітної сітки. Однак, натомість може зажадати зміцнення балконної плити, якщо ви проживаєте в старому будинку, так як пластикова рама сама по собі має досить істотний вага, а плюс ще й загартоване скло. Якщо вас це насторожує, то зверніть увагу на алюмінієві профілі.

Алюмінієвий профіль дозволяє вибрати «теплий» і «холодний» варіанти. Легка маса панорамного скління в алюмінієвому варіанті набагато безпечніше і не вимагає додаткових рухів у плані зміцнення стін і перил, але вона досить дорога. Однак, вся ця дорожнеча з лишком компенсується високими експлуатаційними можливостями.

Ще один варіант профілів для панорамного скління балконів і лоджій - стеклокомпозит. За своїм теплоізоляційним якостям, цей матеріал ідентичний деревині і має високий ступінь стійкості до механічних пошкоджень, рівносильну загартованої сталі. Чудово! Погодьтеся? Але! Але ціна на скління з такими профілями - найвища з усіх можливих варіантів панорамного скління. Але зате ви отримуєте абсолютно надійний захист, теплий балкон взимку, абсолютну шумоізоляцію і можливість монтажу будь-яких конструкцій москітних сіток і ролетів.

З гіркотою треба визнати, що виглядає такий варіант скління занадто громіздким, на відміну від безрамних стекол. У холодні періоди року можливо запотівання або замерзання скляної поверхні і повна відсутність ультрафіолетової захисту, що призведе до вигоряння предметів, що знаходяться на лоджії або балконі.

Похожие страницы: