КОНСТРУКЦІЇ З ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА

Все частіше в сучасному дизайні використовуються конструкції зі скла. Архітектурні задумки і інтер'єрні ідеї стало простіше втілити за допомогою загартованого скла. Тим більше, що такі вироби абсолютно безпечні і міцні. Сучасні майстри беруться за виготовлення будь-яких, навіть найскладніших конструкцій, що доповнити дизайн і задати шарму офісу, магазину або приватного будинку. Скляні вироби сьогодні зустрічаються в будь-якому торговому центрі і роблять кожен бутик оригінальним втіленням бажаного. З чим поєднується скло, які стильові прийоми використовують при виготовленні виробів, який спектр його застосування? Будемо розбиратися докладніше у всіх нюансах даного питання.

Предлагаем вашему вниманию безрамные стеклянные перегородки отличного качества и по выгодной цене.

ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО: МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Листове скло після спеціальної термічної обробки (загартування) перетворюється в загартоване. Головною його особливістю є неможливість проведення будь-якого процесу обробки після загартування, тому фрезерування, отвори і оформлення краю скла повинні бути зроблені до такої маніпуляції.

Матове, тоноване, сонцезахисний, забарвлене і інші види скла піддаються загартуванню. Серед основних переваг, якими володіє виріб після проведення такої процедури, виділяють:

міцність - в порівнянні зі звичайним склом вище приблизно в 7 разів;

безпека - при руйнуванні розпадається на дрібні шматочки з закругленими краями, не здатними завдати поранення;

термостійкість - витримує перепади температур від -80 і до +260 градусів, використовується для духових дверей і камінів.

Процес виробництва не змінює первісний вигляд і розмір. Тому після обробки можливе фарбування, матування та інше декорування.

КОНСТРУКЦІЇ З ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА

Застосування подібного виду скла дуже широко. Часто його можна зустріти у виробах для будинку, в офісних приміщеннях і фітнес-центрах. На кухні - це дверцята духовок, варильні поверхні, скляні полки для холодильника, стільниці, а у ванній - душові кабінки, для інших приміщень - можливе виготовлення скляних дверей, сходинок сходів, полиць, огорож, перегородок, дзеркал і іншого. Крім того скло активно використовують для безрамного скління балконів, терас, фасадного скління і козирків.

Компанії, що професійно займаються світлопрозорими конструкціями, можуть запропонувати скляні двері на замовлення. Різноманіття видів: в коробці, маятникові, розсувні, вхідні чудово задовольнять запити кожного клієнта і гармонійно впишуться в сучасний дизайн будинку або офісу.

Багатофункціональні, привабливі і шумоподавляющіе скляні фасади широко застосовуються в сучасних заміських будинках і котеджах, офісних будівлях і торгово-розважальних центрах. Конструкції будь-яких форм і кольорів перетворюють зовнішні стіни і є актуальним трендом в екстер'єрному дизайні. Кріплення скляних фасадів за допомогою довговічних металевих профілів і фурнітури повністю безпечно і надійно, з тривалою гарантією.

Похожие страницы: