Висока пожежна безпека, як одне з основних переваг МДВП

Завдання теплоізоляції приватного будинку, заміського котеджу або навіть квартири в багатоповерховому і багатоквартирному будинку сьогодні особливо актуальна.

На сайте представлен мониторинг обменников, который поможет вам отслеживать курс.

Їй приділяють увагу і в разі, коли планується капітальний ремонт, і коли просто необхідно утеплити стіни, підлоги, дах і т.д. з метою економії коштів на обігріві, створення максимального комфорту в житловому приміщенні.

Стикаючись з подібною проблемою, наші співвітчизники вибирають матеріали для захисту будинку від холоду і сторонніх звуків по самим різним критеріям - для одних важлива ціна, для інших - простота і швидкість монтажу, треті приділяють увагу складу і т.д.

Коли мова заходить про вибір матеріалів для тепло- або звукоізоляції будинку, то необхідно звертати увагу в числі інших і на пожежобезпечність. Це дійсно важливий параметр, від якого залежить цілісність і безпеку об'єкта в разі виникнення пожежі або навіть невеликого вогнища загоряння.

Справа в тому, що в списку пропонованих сучасним ринком матеріалів-утеплювачів є такі, які легко спалахують, «схоплюючи» вогонь і швидко його поширюючи. Це, безумовно, істотний недолік. Щоб убезпечити своє житло від настільки малоприємних ситуацій, як пожежа або стати причиною пожежі окремих ділянок, потрібно приділити параметру пожежної безпеки при виборі матеріалів належну увагу.

Відмінно себе зарекомендували в цьому плані деревоволокнисті плити - відносно новий для вітчизняного ринку ізоляційний матеріал, що виготовляється за передовою технологією з екологічних матеріалів. Вони дуже ефективні і застосовуються для оздоблення стін, підлог, дахів і інших елементів будинку, які можуть «пропускати» холод всередину приміщень.

Звуко- і теплоізоляційні деревоволокнисті плити Steico користуються стабільно зростаючим попитом у покупців, які в будівельних матеріалах цінують перевірене і гарантовано високу якість, довговічність. Разом з натуральною деревиною хвойних порід, в складі матеріалу присутній ряд мінеральних компонентів, які забезпечують плитам високі параметри пожежної безпеки:

сульфат алюмінію (часто застосовується в харчових продуктах Е520);

елементи «виробництва» азоту і фосфору;

мінеральні солі і т.д.

У разі, якщо в максимальній близькості від стін, цоколя або інших об'єктів, захищених плитами Skano або Steico, відбудеться загоряння або тривалий вплив відкритим вогнем, то на поверхні плит почне відбуватися процес карбонізації, утворюючи додатковий захисний шар. Вогню знадобитися десь 1,5 години постійного впливу, щоб зруйнувати МДВП і проникнути всередину будівельної конструкції.

Тобто, теплоізоляція м'якими деревоволокнистих плит не просто не схильна до горіння, а й здатна створити надійний бар'єр для подальшого проникнення і розповсюдження вогню.

Що стосується плит від торгової марки Steico, то цей натуральний ізоляційний матеріал не виділяє в повітря токсичних речовин, тому відмінно підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування.

З упевненістю можна сказати, що якщо ви шукаєте надійний теплоізоляційний матеріал, менш схильний до поширення вогню , то вибір на користь м'яких деревоволокнистих плит - саме правильне рішення.

Похожие страницы: