Вибір місця для веранди. Підготовчі роботи

Літня веранда є своєрідним продовженням заміського будинку. Дуже зручно поряд з житлом мати додаткову територію для розміщення меблів, для проведення літніх сніданків і обідів, для відпочинку і читання. З одного боку, це приміщення захищене від дощу і здебільшого від вітру, з іншого боку, на веранді свіже повітря, відкривається гарний вид на ділянку. Можна влаштувати на такому просторі їдальню, літню кухню, ігрову, кімнату відпочинку. Так як будівля має нескладну, полегшену конструкцію, з нею цілком можна впоратися і самостійно, звести власними силами.

Зайдя на сайт сайт компании "SRG" Вы можете ознакомиться с услугами, такие как полировка мрамора.

Відкрита або закрита?
При проектуванні веранди необхідно відразу визначитися, чи буде це закрита або відкрита споруда. Відкритий варіант являє собою практично великий ґанок з навісом від дощу. Він найбільш близький до знаходження на природі, дозволяє об'єднатися з нею, відчути себе її частиною, насолодитися сонцем і свіжим повітрям. Закрита споруда матиме не тільки дах і підлогу, а й стіни, майже повністю складаються з вікон, і двері. Тобто це буде таке літнє житло, цілком житлове приміщення. Який варіант вибрати, залежить від цілей і бажань господарів, від того, для чого веранда задумана.


Де розташувати веранду
Щоб побудувати веранду своїми руками, необхідно попередньо скласти її план із зазначенням всіх розмірів. Розташувати споруду найкраще з того боку будинку, де є двері. Тобто з дому вихід буде на веранду. Чому найчастіше роблять саме так? Тому що крім іншої користі від веранди, додатково відбувається утеплення входу в житло, особливо якщо вона закрита. Якщо такої необхідності немає, веранду можна зробити збоку від будинку без входу в нього. Також буває довга веранда по всьому периметру будинку, але це вже більш складний варіант, за його виготовленням краще звертатися до фахівців.

Підготовка до роботи
У плануванні важливо врахувати всі свої побажання: щоб веранда була достатньою за площею, не надто вузькою. Наприклад, якщо буде стояти стіл, потрібно залишити місце, де будуть проходити люди. Тобто враховувати важливо кожен нюанс, де і що буде розташовуватися. Зазвичай добре виглядає веранда, по довжині збігається зі стіною будинку, до якої вона примикає. Ширина зазвичай становить близько 3 м.

Для будівництва потрібно запастися основними інструментами: пила, молоток, сокира, шуруповерт, кувалда, болгарка, рівень і деякі інші. Також закуповується будівельний матеріал з дерева - брус і дошка - в потрібній кількості. З бруса розміром 10 * 10 буде зібраний каркас, який і встановлюється, як основа веранди. Для даху знадобиться дахове покриття.

Похожие страницы: