Сучасні прикраси стін у вітальні

Дизайн стін у вітальні

Вам хочеться змінити зовнішній вигляд Вашої вітальні, але немає бажання вносити кардинальні зміни, хочеться просто прикрасити свій будинок нової, сучасно і оновленої темою декору.

Профессиональный дизайн экстерьера загородного дома от специалистов.

І звичайно виникне питання - з чого починати?

А почати можна з організації вертикальної стелажній стіни, що буде ідеальним рішенням в сучасному дизайні стін у вітальні.

Вони справжнє зближення функціональності і стилю, і мають здатність перетворити будь-який нудне простір в досить сучасне і функціональне.

Більшість вертикальних секцій гладкі, чисті, з прямими лініями, які змішуються з кубічної формою, і в результаті забезпечують оптимальне використання простору і максимальні умови для зберігання.

Але це не означає що є строгі обмеження по формі, такі секції можуть бути і круглої форми, для різних потреб і смаків, і найцікавіше, що розміщувати такі блоки можна на різних рівнях асиметрично.

Створюючи дизайн стін у вітальні за допомогою секцій можна підбирати різні кольори, чорний, білий, сріблястий, оранжевий, коричневий дерево, світлий дуб, темний дуб, тут все залежить тільки від Вашої фантазії і стилю інтер'єру.

Крім того, ці секції можна розташувати на стіні, або залишити на підлозі, що досить зручно в разі, якщо виникне бажання перемістити їх в інше місце.

Похожие страницы: