САМ СОБІ ДИЗАЙНЕР - ВИБИРАЄМО НАТЯЖНА СТЕЛЯ З ФОТОДРУКОМ

Якщо Ви зважилися на монтаж натяжної стелі в своїй квартирі, то це, без сумніву, правильний вибір: численні переваги натяжних стель в будь-яких, в тому числі неопалюваних приміщеннях, у багатьох на слуху. Основні види натяжних стель проводяться з еластичного матеріалу, основою якого є вініл. Основним їх перевагою стала можливість вибору практично будь-яких колірних рішень і фактур. Хотілося б окремо згадати популярні сьогодні натяжні стелі з фотодруком - на полотно наноситься широкоформатний друк, джерелом якої може бути будь-яке вподобане зображення або малюнок.

Предлагаем натяжные потолки спб по доступным ценам.

Послуга широкоформатного друку на натяжних стелях все більше завойовує популярність серед клієнтів, так як безумовно є родзинкою в будь-якому інтер'єрі. Натяжні стелі з фотодруком надають Вашому приміщенню унікальність і підкреслює Вашу індивідуальність. Що стосується техніки нанесення малюнка на натяжна стеля, то вона має на увазі нанесення малюнка з цифрового фотоносіїв на полотно натяжної стелі (що особливо приємно - малюнок може бути практично будь-яким - Ви можете надати ескіз самі, це може бути малюнок або просто фотографія). Для фотодруку на натяжних стелях можна використовувати будь-яку фактуру полотна - матову, глянсову, сатинову або тканинну. Чудово виглядає малюнок на безшовних натяжних стелях різної ширини.

Натяжні стелі фотодрук чудово підійдуть для зонування приміщення, адже вихідні зображення можна переносити за Вашим бажанням на будь-яку область стелі, наприклад, прикрасити окремий кут квіткою, метеликом, птицею і т.д. До речі, це чудовий спосіб декорування для дитячих кімнат, кухонь-їдалень, а також спалень і кімнат-студій.

Використання широкоформатного фотодруку на натяжних стелях доречно для приміщень будь-якого призначення, в тому числі і для комерційних. Особливо актуальними в наші дні є різних дизайнерські рішення по використанню натяжних стель з фотодруком в офісах, кафе, туристичних агентствах та інших місцях.

Отже, хотілося б ще раз підкреслити головні плюси натяжних стель з фотодруком : простота монтажу, зручність в обслуговуванні, бездоганна естетика, і, звичайно, стильний і запам'ятовується, неповторний дизайн, автором якого є Ви самі.

Похожие страницы: