Машина ззаду не встигає загальмувати: що можна зробити

За вами рухається "ненадійний" водій, постійно прагне порушити дистанцію, довго реагує на зміни на дорозі, і раптом ... ви розумієте, що водієві ззаду не вистачає гальмівного шляху. І що ж, залишається тільки дивитися? Ні, потрібно зробити певні дії. Розглянемо, що робити для запобігання ДТП або згладжування його наслідків, наскільки дозволяє ситуація.

Замена коллектора генератора авто на https://starters.kiev.ua/zamena-kollektora-generatora в можете ознакомиться с услугами компании и воспользоваться профессиональной помощью.

Що саме можна зробити?

Просуньтеся ближче до стоїть попереду вас машині, тоді водій ззаду ще може встигнути зупинитися або хоча б зменшити швидкість.

Перед вами зовсім не залишилося місця? Приберіть ногу з педалі гальма, тоді машина при ударі покотитися вперед, а сила удару буде менше (але врахуйте, що так можна зібрати чималу "гармошку" з машин, як на фото нижче).

Після того як машини вже стикнулися і рухаються по інерції з однаковою швидкістю, можна поступово натискати педаль гальма, якщо є можливість. Так найбільш м'яко ви зупиняєте удар.

Коли швидкість невелика і немає небезпеки для життя, можна тримати гальмо. Адже швидше за все, перед вами машина, а страхові виплати будуть ділитися навпіл в разі, якщо ви зачепите і її (у випадку з кількома постраждалими цих виплат просто може не вистачити на покриття всіх витрат).

як згрупуватися

При ударі ззаду упріться ногами в підлогу, а голову притисніть до підголовника . Якщо підголівника немає, зійдіть по сидінню нижче і упріться потилицею в спинку.

Заздалегідь налаштуйте підголовники: верхня точка підголівника повинна бути врівень з верхівкою голови.

Що ще можна зробити перед поїздкою

Потрібно пристебнутися ременем безпеки, саме він утримає вас при ударі від багатьох травм.

Вибрати найбільш безпечне місце в машині, в залежності від того, яка вона: якщо машина стара вітчизняна, найкраще сидіти за водієм або посередині. Але найкраще місце праворуч від водія, спереду.

В іномарці же, найбезпечніше місце переднє пасажирське (там є подушки безпеки і хороші ремені). Якщо ви сіли позаду, розташуйтеся за водієм або посередині.

На практиці у вас будуть тільки секунди для запобігання аварії. Як прийняти відповідальне рішення за такий короткий час? Можна заздалегідь і в безпечній обстановці продумувати і відпрацьовувати дії, які ви будете застосовувати в такій ситуації. Після таких тренувань все закріпитися на рефлекторному і м'язовому рівнях, що обов'язково допоможе вам приймати швидкі рішення.

Похожие страницы: