Котедж з клеєного бруса з лаконічною архітектурою

Будинок з клеєного бруса з сучасної лаконічною архітектурою зведений за індивідуальним проектом в складі садибного комплексу на просторій ділянці неподалік від підмосковної Істри. Крім нього на території побудовані окремо розташована будівля лазні, гараж, майстерня - все, що потрібно для повноцінного активного способу життя. Замовник хотів, щоб будинок був нестандартним, несхожим на традиційні будови з дерева, але в той же час максимально зручним і функціональним. Ці побажання і лягли в основу архітектурної концепції.

Наша компания предоставляет контент маркетинг для лучших работ сайтов.

Загальна площа - 422,7 м². План будинку

Споруда являє собою композицію з декількох архітектурних обсягів, з'єднаних один з одним під різними кутами. В її центральній частині на першому поверсі знаходяться вхідний блок, просторий сходовий хол і кухня-їдальня, на другому рівні - бібліотека. Одне крило будинку займає двусветная вітальня з каміном, з якої можна вийти на велику криту терасу з садовими меблями. Над нею розташований кабінет з виходом на балкон.

Друге крило будинку - житловий. Тут на двох поверхах облаштовані особисті кімнати для всіх членів сім'ї, санвузли та гостьова спальня.

Кожен з архітектурних обсягів перекритий власним дахом. Завдяки цьому прийому і розвороту блоків під різними кутами будинок вийшов динамічним, цікаво розкривається з різних ракурсів. Огородження вхідної групи, балкона і тераси, а також значна площа скління додали споруді легкість.

Декором інтер'єрів займалася дизайнер Діна Лисеня, запрошена замовником. Великі поверхні з натурального дерева, затоновані в світлий відтінок, - стіни з бруса, обшивка стель, підлоги, стали нейтральним фоном для витонченої художньої ковки, сучасних кришталевих світильників і елегантних меблів в мінімалістському стилі.

Їдальня - сувора, сучасна, мінімалістська. Цікавий акцент в її декорі створюють жовті і сіро-блакитні вставки в підлогове покриття з ефектом штучно зістареного дерева. Кухня - яскрава, сонячна, з простою геометрією. Жовті лаковані фасади шаф гармоніюють з темно-сірими віконними рамами і побутовою технікою з нержавіючої сталі.

Простора галерея з видом на вітальню - додаткове комфортний простір для відпочинку всієї сім'ї, де встановлені круглий стіл і книжкова шафа.

У дизайні дитячої кімнати тема нестандартної геометрії архітектурних обсягів будинку отримала продовження в ламаних лініях шаф і виготовлених на замовлення полиць. Красу дерева підкреслив текстиль з натуральних волокон.

У вітальні камін, облицьований білими кахлями, створює теплу і одночасно урочисту атмосферу, а на кухні і в житлових кімнатах яскраві кольорові акценти оживляють палітру натуральних відтінків.

Похожие страницы: