Екодім: внутрішнє оздоблення, матеріали для обробки екодома

Екодім - це екологічно чистий простір для проживання людей, для створення якого використовувалися натуральні, екологічно чисті матеріали ; а так же, в процесі експлуатації якого, використовуються технології, що не заподіюють шкоди навколишньому середовищу. Зараз все більше людей віддають перевагу саме таким будинкам , дбаючи не лише про себе, а й про навколишню природу. Створення Екобудинку пов'язане з певними труднощами - вибором відповідних матеріалів, застосуванням тих чи інших технологій і т.д. Сьогодні ми поговоримо про те, якою може бути внутрішня обробка екодома .

Купить квартиру теперь стало проще, на сайте https://intergal-bud.com.ua/projects/filter/town-is-kyiv/ представлен широкий выбор проектов, среди которых вы можете выбрать подходящий под ваши требования.

Ремонт внутрішнього простору будинку починається з підлоги. Яким може бути підлогу в Екодома? Перш за все - дерев'яним - настил з дощок абопаркет . Натуральна дошка - це самий екологічний матеріал, і говорити про його достоїнства зайве - про них знає кожен. Але це не єдине, що можна використовувати в Екодома. Наприклад, можна вибрати такий екзотичний варіант, як підлога з волоського горіха. А можна зупинитися на чомусь більш звичному, наприклад, - натуральному лінолеумі або глиняній долівці.

Останнім часом, дуже популярними стали пробкові підлоги . Крім того, що цей матеріал надзвичайно екологічний, він відрізняється і іншими, позитивними якостями: не вбирає вологу, не розбухає, добре зберігає тепло, стійкий до ударів і вогню, приємний на дотик, гіпоалергенний. Крім того, завдяки сучасним технологіям обробки, його поверхня може імітувати паркет, плитку або дошки.

Пробкова підлога підрозділяється на коркове клею покриття (складається з плиточок, що приклеюються на клей) і, безпосередньо, корковий підлогу (по збірці нагадує ламінат ). Дані види покриття розрізняються в основному за технологією збирання, і, відповідно за ціною. Для кухні та ванної більше підходить клею покриття, а для кімнат - корковий підлогу. Крім того, технічну пробку можна використовувати як основу під дошки або паркет, пробка виконає роль утеплювача і утеплювача. Недоліками коркового статі є його нестійкість до подряпин, а так само висока ціна. Так, найдорожчим, але ідеально підходить до ідеї екодома, є корковий підлогу з цільним шпоною коркового дерева.

Один із принципів створення екодома - це використання матеріалів, у тому числі, і для внутрішньої обробки приміщень , що є в даній місцевості. Не завжди це правило можна застосувати, особливо, для внутрішнього оформлення житла . Більшість Екобудинку створюється з каркасних конструкцій , і при зведенні будівлі повинні використовуватися екологічно чисті тепло- і звукоізоляційні матеріали.

Не можна забувати і про таких матеріалах для створення Екобудинку як, наприклад, саманна цегла, але вони вже відходять у минуле, поступаючись місцем каркасних конструкцій. Втім, подібні екодома так само зустрічаються, і найчастіше, їх внутрішня обробка буває вельми неординарної, наприклад, з використанням частин дерев (стовбурів, гілочок і т.д.) в інтер'єрі. Деякі власники Екобудинку воліють взагалі ніяк не обробляти внутрішній простір будинку, залишаючи неоштукатуреними цеглу, каміння і т.д.

Крім того, всі знають про можливість будівництва будинків з дерев'яних колод - в стилі, російської хати. Даний варіант не тільки екологічний, він ще і не вимагає додаткової внутрішньої обробки, тому що дерево саме по собі є прекрасним оформленням внутрішнього приміщення. Вибираючи даний варіант, дуже важливо приділити увагу просочення колод - вона ні в якому разі не повинна бути токсичною, цього питання варто приділити особливу увагу. Однак, дозволити собі побудувати такий екологічно чистий будинок може не кожен, в силу високої вартості матеріалу.

Щоб зробити каркасний екобудинок більш теплим і комфортним для проживання, важливо правильно підібрати і внутрішню обробку для стін. Через різницю температур на вулиці і в будинку , в приміщенні, може виникати підвищена вологість. Вирішити цю проблему можна за рахунок обробки стін паробарьерние матеріалами (зовнішні стіни будинку, в цьому випадку, слід обробляти матеріалом, здатним випускати вологу). На жаль, застосовувані найчастіше паробарьерние плівки не є екологічно чистими, але без них обійтися ніяк не можна. Рідше застосовуються такі паробарьерние матеріали як щільний папір або спеціальна фанера.

Як внутрішнього оздоблення стін в екодома найчастіше застосовують паперові або рослинні (лляні, з тростини, папірусу) шпалери, в поєднанні з клеєм на водній основі. Крім цього можна оформити стіни рідкими шпалерами , які так само умовно відносять до екологічних матеріалів і високо цінують за їх хорошу повітро-і водопроникність, тепло- і звукоізоляційні властивості. До екологічної та дуже незвичайною обробці стін відноситься декоративна глиняна штукатурка - спосіб, що застосовувався ще в старовину.

Можливе застосування декоративних дерев'яних панелей (вагонки) для оздоблення стін в приміщенні. Не тільки красивим, але і корисним для здоров'я, оздоблювальним матеріалом є очерет, який може замінити собою дерев'яні панелі.

Похожие страницы: