Будинок-лазня, зведена з сибірського кедра методом ручної рубки

Як говорить народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Так, сімейна пара, натхненна побаченим архітектурним проектом будинку-лазні під назвою «Князь Вячеславич», вирішила побудувати власне житло в схожій стилістиці. І якщо для одних замовників в пріоритеті виразне оформлення внутрішнього простору, для інших - матеріал, з якого зводиться будівля, для третіх - технології будівництва, то для власників даного котеджу всі параметри стали однаково актуальні. В результаті заміський будинок побудований з унікального природного матеріалу - сибірського кедра, за технологією ручної рубки, в традиціях, характерних для дерев'яного зодчества, а інтер'єр оформлений в неорусском стилі.

Проводим Тренинги для сотрудников в сфере торговля.

Загальна площа - 163,2 м². План будинку

Вибір будівельного матеріалу визначив і архітектуру котеджу, і його об'ємно-планувальне рішення, і дизайн інтер'єру. Деревина сибірського кедра здавна славиться своїми унікальними характеристиками. По-перше, цей природний матеріал має високі показники теплоізоляції і дозволяє взимку прогрівати приміщення за лічені хвилини, а влітку зберігати приємну прохолоду. По-друге, кедр пропускає повітря, який очищається, проходячи через деревні волокна. Завдяки процесу рециркуляції повітря зовсім не обов'язково встановлювати систему кондиціонування. По-третє, деревина кедра відрізняється високим вмістом фітонцидів, і її тонкий аромат підкреслює «характер» вдома. Соснові породи деревини гарні як для будівництва котеджу, так і для лазні. І оскільки замовники захотіли об'єднати житловий будинок з банним комплексом в єдиний архітектурний об'єм, такий матеріал виявився ідеальним рішенням.

Всі житлові і технічні зони будинку розташовані незалежно один від одного і мають різні входи. Великі вильоти даху утворюють навіс і дозволяють комфортно пересуватися з одного приміщення в інше в будь-яку погоду. Традиційні технології російської рубки з колоди визначили стилістику будови, де найважливіше - декоративне виконання функціональних елементів зрубу: фігурних прічеліни, потужних віконних і дверних косяків, а також різьблення на опорних стовпах і дверях.

Меблювання житлової частини будинку виконана максимально функціонально. В інтер'єрі використано чимало кованих предметів, наприклад, консоль під телевізор і барна стійка зі стільницями з загартованого скла. Огородження сходів вироблено за авторськими ескізами ковалями. Сходинки зроблені з дуба і покриті маслом, подступенки з різьбленим декором оснащені світлодіодною підсвіткою. Вбудовані точкові світильники дозволяють додатково висвітлити глухий кут.

У лазні дров'яна піч із закритою кам'янкою облицьована шамотною цеглою і декорована «диким каменем», доступ до топки знаходиться з боку вулиці. На прохання замовників купіль замінили на гідромасажну ванну. Так як велике вітражне вікно в зоні джакузі розсувне, то, приймаючи ванну, можна любуватися навколишнім ландшафтом, а взимку з парної вибігати на сніг.

На думку автора проекту, вітражі в неорусского стилістиці роблять акцент на казковій тематиці будинку і доповнюють його архітектурний образ.

Похожие страницы: