Будівництво будинків від фундаменту до даху. З чого почати будівельні роботи?

Будівельні роботи - це, безумовно, складний процес, який не терпить поспіху. Будь-яке рішення тут має бути зваженим і добре продуманим, оскільки конструкція, як мінімум, повинна бути розрахована на століття. При цьому, дане правило стосується не тільки багатоповерхівок в престижних районах міста, а й заміських будинків.

По выгодной цене комплект дома вы можете на сайте.

Будівництво будинків починається з ..

Будівельні роботи найкраще почати з вибору професійного підрядника. Звичайно, якщо справа стосується, скажімо, котеджу, можна спробувати виконати всі роботи самостійно без сторонньої допомоги, проте, така затія зажадає у Вас набагато більше часу і сил. Звернувшись в будівельну компанію, Ви знімете з себе цей тягар відповідальності. До того ж Вам буде гарантована точність розрахунків і довговічність будови. Тут Вам не тільки допоможуть скласти фінансовий звіт і детальний проект від фундаменту до даху, а й замовлять всі необхідні будівельні матеріали і комплектуючі.

Порозчищаємо територію

Підготувавши проект, погодивши його з думкою відповідних державних органів і закупивши матеріали, можна приступати безпосередньо до будівельних робіт . Однак не варто упускати ще один важливий момент: будівництво будинків повинно відбуватися тільки на попередньо підготовленому ділянці. Вирівняйте рельєф, якщо необхідно, створіть дренажну систему, прокладете каналізацію. Важливим фактором є доступність території, де в подальшому будуть проводитися будівельні роботи, для транспорту, оскільки інакше будматеріали буде складно доставити.

Основна частина будівництва будинків

Тепер саме час закласти основу майбутнього будинку. Фундамент - це, мабуть, найдорожча і значна частина всієї споруди. Його характеристики, наприклад глибина і вид, безпосередньо залежать від площі будинку та навантаження, а також від кліматичних умов регіону. Найбільш популярними видами фундаменту в будівництві будинків є:

Плитний (гратчастий монолітний блок із залізобетону);

Стрічковий, розташований уздовж стін;

Стовпчастий для найбільш легких конструкцій.

Тільки після цього Ви зможете зводити стіни і дах, незалежно від того, цегла або дерев'яний брус буде використовуватися далі.

Ідеально: всередині і зовні

Будівельні роботи завжди повинні завершуватися внутрішнім та зовнішнім оздобленням приміщення. Це останній етап, де Ви остаточно повинні будете облаштувати житло «під себе» .При цьому, тут варто врахувати не тільки дизайнерське оформлення, але і такі моменти, як сантехнічні, електричні і монтажні питання.

Дійсно, будівництво будинків - дуже трудомісткий і досить витратний процес. Але боятися труднощів не варто. Головне тут - прорахувати все до дрібниць, і тоді Ви точно досягнете поставленої мети.

Похожие страницы: