Автокран - наймобільніша і ефективна техніка в сегменті вантажопідйомних машин

Складно уявити будівельні роботи без використання спецтехніки, яка спрощує багато процесів. Серед найбільш затребуваною на будівництві техніки можна відзначити автокран, часто використовується в багатоповерховому будівництві.

ООО «Гутман Украина» – грузовые подъемники, домкраты, тали и тельферы отличного качества и по доступной цене.

Яким вимогам повинен відповідати сучасний автокран

Для виконання кожної конкретної задачі використовується певний вид автокрана. Залежно від обсягу та складності робіт спецтехніка підбирається за такими характеристиками як вантажопідйомність, тип шасі, максимальний виліт стріли, тип приводу і ін. Область застосування кранів досить широка:

здійснення навантаження-розвантаження різних видів вантажів;

висотні монтажні роботи;

благоустрій і будівництво доріг;

житлове та промислове будівництво.

Сучасний автокран є мобільною і ефективну техніку, за допомогою якої можна виконувати роботи будь-якого рівня складності. Серед основних вимог, яким повинен відповідати кран, можна відзначити надійність стріли, стійкість і експлуатацію в складних умовах, якісне виконання основних вузлів і механізмів спецтехніки, достатню вантажопідйомність і т.д.

Найбільш популярною є спецтехніка вантажопідйомністю 25-40 тонн, такі машини використовуються і для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, і при монтажі будівель. Автокрани - це саме мобільне рішення в сегменті вантажопідйомних машин, вони самостійно добираються до місця робіт, повністю готові до виконання поставленого завдання.

Похожие страницы: